
Містка сумка для ноутбука 17.3" дюйма - Світло-сірий
900 ₴
- В наявності
- Код: SE03-17
+380 (97) 016-83-71
- +380 (50) 168-21-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка для ноутбука 17.3 дюйма з ременем та кріпленням на валізу
Містка сумка для ноутбука 17.3 дюйма створена для тих, хто цінує комфорт і функціональність. Вона ідеально підходить для великих ноутбуків та щоденного використання, забезпечуючи надійний захист і зручну організацію речей
Переваги:
-
Посилене відділення для ноутбука
-
Велика місткість
-
Передня кишеня на блискавці
-
Кріплення на валізу
-
Плечовий ремінь з накладкою
-
Металева фурнітура
Характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Діагональ ноутбука | 17.3 дюйма |
| Зовнішні розміри | 40х29х7.5 см |
| Внутрішні розміри (Основне відділення) | 39х28х6.5 см |
| Розміри відділення для ноутбука | 38х27х3 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 17,3" |
| Кількість відділень | 2 |
| Кріплення на візок | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Захист від бічних ударів |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴







